Zwiń się w swoim ulubionym fotelu z dobrą książką, podczas gdy w kominku trzaskają poła. Gdy wstaniesz dorzucić drewna do ognia, ciesz się każdym krokiem po swojej idealnej podłodze. Kolekcja Cottage emanuje ciepłem i przytulnością solidnej drewnianej podłogi: autentyczna struktura, wytłoczenia słojów i piękny matowy blask na powierzchni – który cieszy nawet jeśli ogień w palenisku gaśnie.

PODŁOGI LAMINOWANE

Fantastyczny wygląd bez oszczędzania na jakości. Nie bez powodu produkt objęty jest 30-letnią gwarancją producenta do użytku prywatnego. Przy produkcji naszej oferty podłóg laminowanych Cottage łączymy starannie dobrane materiały z doskonałą jakością wykonania. Więc niech twój pies ułoży się obok Ciebie przy kominku, bez obawy o porysowanie podłogi. W przeciwieństwie do tradycyjnego parkietu, nie ma potrzeby niepokoić się podczas wizyt dzieci. Gama produktów serii Cottage jest tak wytrzymała jak piękna, i jest też gotowa, aby dostosować się do Twojego stylu życia. Czy wiesz, że można ułożyć podłogi laminowane wraz z ogrzewaniem podłogowym? Nie ma nic lepszego niż przyjemnie ciepło pod stopami na podłogach kolekcji Cottage od MY FLOOR. Znajdź dla siebie właściwą podłogę i przekształć swój dom w oazę dobrego samopoczucia a nabierze on własnego niepowtarzalnego uroku. Kolekcja MY FLOOR Cottage pozwoli uczynić Twój wymarzony dom rzeczywistością!

PALETA KOLORÓW PODŁÓG

Biała i szara podłoga

Jest rzeczą oczywistą, że podłogi z Kolekcji Cottage są dostępne w różnych odcieniach bieli i szarości. Nowe chłodne odcienie w naszej ofercie Cottage, nadają pomieszczeniom unikalnego uroku. Wyobraź sobie że stoisz na leśnej polanie, słońce nagrzewa czubek Twojego nosa, gdy świeża bryza niespodziewanie rozwiewa Ci włosy. Białe i szare podłogi z kolekcji Cottage mają bardzo podobny efekt. Ciężko uwierzyć? Przekonaj się o tym sam!

Jasne podłogi

Podobnie jak w białych lub szarych odcieniach, jasne podłogi z linii produktowej Cottage łączą komfort z nutą nowoczesnego szyku. Jeśli jednak wolisz zachowawczość od pogoni za trendami. Jeśli chcesz aby twój dom wydał się jasny i niezagracony, to podłogi w jasnych odcieniach z kolekcji Cottage prawdopodobnie będą właśnie dla Ciebie. Podłogi laminowane w jasnych odcieniach cofają się w tło i dostosowują do Twoich upodobań projektowych. Jasne panele z serii Cottage są idealne by wydobyć na wierzch Twoje pomysły.

Podłogi w umiarkowanych i ciemnych odcieniach

Nasze podłogi w umiarkowanych i ciemnych odcieniach są niewątpliwie najcieplejszymi w Kolekcji Cottage. Tworzą one przytulne i rodzinne miejsca. I nie trzeba tłumaczyć, dlaczego nasza seria Cottage jest tak popularna. Sztuką jest znaleźć podłogę, która ma zarówno: komfort i przejrzystość. Nie ma dobrego powodu, by poskąpić na jedno i drugie. I oczywiście, średnio- i ciemno stonowane podłogi linii Cottage posiadają gwarancję 30-letnią do użytku prywatnego. Są imponująco mocne i wytrzymują poczynania najbardziej ruchliwych dzieci, gdyż dom rodzinny na ogół zamieszkuje rodzina.