Panele podłogowe, podłogi laminowane Białystok

 

Przydworcowe lub Bema to Twoje rejony, a do tego akurat jesteś na wykończeniu swojego wymarzonego mieszkania? To się idealnie składa! Bo właśnie tam w Białymstoku można znaleźć punkty partnerów handlowych MY FLOOR, w których znajdują się wysokiej jakości panele podłogowe. Przychodzimy z pomocą, kiedy stajecie przed wyborem rodzaju podłogi. Pełną listę sklepów z naszymi produktami można sprawdzić w zakładce Znajdź Salon.

Dlaczego warto wybrać panele zamiast np. kafelków lub parkietu? Przede wszystkim panele laminowane są łatwiejsze w montażu, często można je dostać w okazyjnej cenie, mają szeroko dostępne różne rodzaje dekorów, są przyjemniejsze w dotyku i dodają ciepła pomieszczeniu. Łączą w sobie wszystkie te zalety i – przynajmniej z naszej perspektywy – są najlepszym wyborem, który zadziwi niejednego gościa w Twoim mieszkaniu czy klienta w salonie usługowym.

      Otóż tak! Panele nadają się nie tylko do pomieszczeń mieszkalnych, ale też do lokali gastronomicznych, handlowych czy gabinetów lekarskich. Skąd to wiemy? Przede wszystkim wynika to ze specyfikacji technicznej. Co niektórych może zdziwić, panele są odporne na ścieranie. Jeżeli – tak jak panele MY FLOOR – cechują się klasą ścieralności AC5, oznacza to, że są przetestowane wg skali Tabera, gdzie określa się liczbę okrążeń próbki w kontakcie z papierem ściernym do czasu pierwszego widocznego zadraśnięcia i otrzymały najwyższe noty. Obecnie nie ma na rynku wyższej klasy ścieralności. Co więcej, panele podłogowe mają cechę, którą oznacza się klasą użyteczności. Występuje kilka numerów klas tego typu: 22, 23, 32 i 33. Pierwsza cyfra decyduje o miejscu przeznaczenia panelu – 2 do budynku mieszkalnego, a 3 do budynku mieszkalnego i usługowego. Druga cyfra informuje o możliwym stopniu natężenia ruchu – 2 w miejscu jedności świadczy o dopuszczalnym średnim natężeniu ruchu, a 3 – o wysokim. Panele MY FLOOR mają mają klasę użyteczności na poziomie 33, czyli najwyższą potwierdzoną na rynku – nadają się zatem zarówno do sypialni o średnim natężeniu ruchu, jak i salonu usługowego, w którym ruch jest wysoki.

      Powyżej skupiliśmy się jedynie na aspektach technicznych, ale panele mają też bogate wzornictwo i gamę kolorów. Panele MY FLOOR występują w kilku różnych wymiarach, kolekcjach, strukturach i kolorach – tak, aby zadowolić każdego użytkownika. Od jasnych odcieni przez szare po ciemnobrązowe czy nawet czarne – każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego dodając różne odmiany tłoczeń dekoru, czyli dekoracyjnej warstwy laminatu, otrzymujemy produkt, który zachwyci niejednego gościa.