Panele podłogowe, podłogi laminowane Bydgoszcz

Jak często i gdzie można znaleźć idealne panele podłogowe w Bydgoszczy? 😉 My znamy przynajmniej kilka miejsc, np. obok Galerii Pomorskiej czy pomiędzy Szwederowem czy Portem Lotniczym, w których można znaleźć wysokiej jakości podłogi, w tym panele podłogowe MY FLOOR. Dokładniejsze adresy można zawsze sprawdzić w zakładce Znajdź Salon.

Czym się wyróżniają nasze produkty? Przede wszystkim wysoką odpornością na ścieranie, nacisk i plamy oraz duże natężenie ruchu (a dzięki temu najwyższą jakością), ale także szerokim wyborem dekorów, czyli dekoracyjnych wzorów laminatu.

Ile razy nie mogliście się zdecydować, jaki dekor wybrać do swojego mieszkania lub domu? Na stronie MY FLOOR znajdziecie darmowy dekorator wnętrz, który ułatwi Wam podjęcie tej decyzji. Wystarczy: kliknąć w galerię, wybrać pomieszczenie, które Was interesuje (np: salon, korytarz, czy kuchnia), a następnie zaznaczyć to, które jest najbardziej podobne do Waszego. Następnie, na wybranej fotografii, można przetestować wszystkie dekory, w tonach: jasnych, średnich i ciemnych. Nasze Floor Studio pozwala Wam już dziś sprawdzić, jak będzie wyglądać Wasza podłoga, jeżeli zdecydujecie się na określony wzór.

      Jak już wybraliście wzór, ale wciąż zastanawiacie się, czy panele wytrwają próbę czasu lub sprawdzą się lepiej niż kafelki czy parkiet do salonu, to odpowiemy tylko i wyłącznie – TAK i TAK, i nie ma się nad czym dłużej zastanawiać. Dlaczego?

      Panele podłogowe są najszybszym i najłatwiejszym sposobem wykończenia wnętrz, a do tego wciąż zachowują bogatą paletę odcieni do wyboru i odwzorowują naturalne drewno. Należy podkreślić, że sam ich montaż jest tak prosty, że można go wykonać na własną rękę, bez specjalistycznych narzędzi. Należy mieć oczywiście podstawową wiedzę, jednak można śmiało poczytać o tym więcej w naszym poradniku montażu i się do tego odpowiednio przygotować. Nie można tego powiedzieć jednak już o kafelkach czy parkiecie, gdzie należy mieć odpowiednią zaprawę czy specjalistyczny klej, a także znajomość branży, do uzyskania której nie wystarczy kilka artykułów, a wieloletnie doświadczenie i sprawdzone produkty.

      Dokładając do tego najwyższą dostępną na rynku klasę ścieralności AC5 czy klasę użyteczności 33 w panelach MY FLOOR zagwarantujesz sobie piękną i – przede wszystkim – trwałą podłogę na lata. Wspomniana wyżej klasa ścieralności pozwala najszybciej i najłatwiej zdefiniować jakość paneli – im wyższa tym panele są trwalsze i wytrzymają większy nacisk i tarcie. Klasa ścieralności AC5, przy dodatkowym zachowaniu innych parametrów na wysokim, może śmiało upewnić Cię w dobrym wyborze.