GWARANCJA JAKOŚCI

Podłogi MY FLOOR nie tylko spełniają restrykcyjne normy, ale konsekwentnie je przewyższają! Jest to możliwe, ponieważ w MY FLOOR przyjmujemy w pełni zintegrowane podejście do produkcji (od ścinanego drzewa aż do gotowego panelu) z wykorzystaniem licznych procesów kontroli jakości. Z tego powodu, MY FLOOR jest w stanie oferować gwarancje o wiele dłuższe niż te których wymaga prawo. Trudno jest znaleźć innego producenta, który jest w stanie zrobić to samo. Producent udziela dodatkowej gwarancji obejmującej odporność na ścieranie powierzchni podłogowej. Gwarancja ta rozpoczyna się w dniu zakupu i obejmuje produkty, pod warunkami jak poniżej:

Warunki gwarancji

Podłogi laminowane MY FLOOR muszą być sprawdzane przed i podczas instalacji pod kątem wad. Producent nie ponosi odpowiedzialności za podłogi laminowane zainstalowane pomimo widocznych uszkodzeń. Laminaty MY FLOOR muszą być prawidłowo zainstalowane, zgodnie z instrukcją w pomieszczeniu suchym i odpowiednim dla klasy użytkowania produktu. Nie ponosimy odpowiedzialności za produkty MY FLOOR zainstalowane w pomieszczeniach wilgotnych. Obszary starte na podłogach MY FLOOR muszą być wyraźnie widoczne i mieć co najmniej 1cm² powierzchni. Warstwa ścierna musi być całkowicie starta. Nie ponosimy odpowiedzialności za otarcia na krawędziach elementów, powstałe w nietypowych miejscach lub na skutek niewłaściwego użytkowania, w szczególności za szkody powstałe w wyniku naprężeń mechanicznych.

Ważność gwarancji jest uzależniona od regularnego czyszczenia i konserwacji podłóg MY FLOOR zgodnie z zapisami w instrukcji.

Roszczenia z tytułu gwarancji są ważne tylko wtedy, gdy są zgłoszone w terminie 30 dni od stwierdzenia szkody wraz z dowodem zakupu. Badając reklamację gwarancyjną, MY FLOOR rezerwuje sobie prawo do wizji lokalnej reklamowanej podłogi.

Nasza gwarancja

W przypadkach objętych gwarancją, MY FLOOR dostarczy zamiennik uszkodzonego elementu. Jeśli reklamowany produkt nie jest już dostępny, wówczas kupujący może wybrać wymianę w równej wartości z bieżących linii Produktowych MY FLOOR.

Ponieważ przyjmuje się że amortyzacja roczna podłóg MY FLOOR wynosi rocznie 10% wartości laminatów, dostawa produktu kompensacyjnego jest uzależniona od pokrycia różnicy w wartości przez kupującego.

Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostałe szkody, zwłaszcza szkody następcze, takie jak uszkodzenia powstałe w trakcie instalacji, usuwania lub transportu.