BEZ KOMPROMISU W OCHRONIE ŚRODOWISKA!

MY FLOOR podjęło dobrowolne zobowiązanie dla polityki pełnej przejrzystości. Oznacza to, że wpływ naszych produktów na środowisko, jest dla nas tak samo ważny jak zachowanie najwyższych standardów jakości.

Nasza polityka ochrony środowiska skupia się na efektywności ekologicznej – dla całego cyklu życia danego produktu, który opuszcza naszą fabrykę. Przerabiamy certyfikowane surowce pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i sprawdzamy nasz wpływ na środowisko na wszystkich etapach produkcji. Zajmujemy się produkcją trwałych podłóg laminowanych wysokiej jakości, a także dbamy o ekologiczne postępowanie z produktami zużytymi. Nasza Deklaracja Środowiskowa Produktu (EPD) sprawia, że ​​informacje na temat referencji środowiskowych naszych produktów drewnopochodnych są swobodnie dostępne. EPD jest przyznawany przez Instytut Bauen und Umwelt w Niemczech i jest uznanym międzynarodowo oznakowaniem produktów ekologicznych zgodnych z normą ISO 14025.

Ponieważ chcemy utrzymać ten stan rzeczy, organizujemy naszym pracownikom regularne szkolenia w świadomości i wiedzy na temat ochrony środowiska. Zawsze dążymy do stawania się lepszymi – dla Ciebie i dla naszego środowiska. Dzięki czemu, został nam przyznany certyfikat środowiskowy Blue Angel co jest dla nas powodem do dumy.