Biała podłoga

Coraz częściej nowi właściciele mieszkań lub osoby, które chcą odświeżyć swój dom, decydują się na jasne panele. Dlaczego? Niezaprzeczalnie podłoga w odcieniach bieli ma wiele zalet, które – dobrze wykorzystane – sprawią, że dane pomieszczenie stanie się jeszcze piękniejsze. Przede wszystkim, białe panele podłogowe pasują do nowoczesnych wnętrz. Jesteście zdecydowani w taki sposób urządzić mieszkanie? To świetnie! Z jednej strony biała podłoga nada mu charakteru, dodając czy też dopełniając klimatu pięknego, lecz także nieco surowego loftu. Z drugiej strony, wszystkie jasne panele podłogowe optycznie powiększają daną przestrzeń. Pozostaje też najważniejsza kwestia – na kontrastowe kolory decydują się osoby odważne i świadome, a także takie, które miłują klasykę. Barwy, takie jak biel czy czerń na pewno do grupy klasycznych należą. Zachęcamy do sprawdzenia dekorów podłogi w odcieniach bieli poniżej.

Białe panele podłogowe

Podłoga w odcieniach bieli

Szukacie klasycznej podłogi, która łączy w sobie jednocześnie nieco surowe, wręcz ascetyczne piękno i nowoczesność w jednym? Która sprawia, że klasyka łączy się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi? Jeżeli tak, to jasne podłogi będą idealne dla Was. Są nierozerwalnie związane z szykiem i klasą, które sprawią, że Wasze mieszkanie będzie wyróżniać się na tle innych. Elegancja i styl to dwie cechy, które na pewno dodadzą nietypowego blasku Waszemu domowi. A wszystko dzięki jasnej podłodze! W portfolio MY FLOOR znajdziecie dekory, które spełnią Wasze oczekiwania i dopełnią klimatu Waszego wnętrza.

Co więcej, biała podłoga rozjaśni nawet najciemniejsze i najmniejsze pomieszczenia w budynkach. Wiemy, że zwłaszcza ostatnio deweloperzy lubują się w takich, dlatego w naszej ofercie wychodzimy z kontrpropozycją. Białe dekory MY FLOOR pozwolą zmienić te pozornie niemożliwe do zmiany podziały przestrzeni. A wszystko dlatego, że jasne panele podłogowe są wręcz idealne do małych pomieszczeń – nawet tego najmniejszego w Waszym domu. Szczególnie nadają się do takich części mieszkania, jak chociażby garderoba czy sypialnia. W tym wypadku jasna podłoga z pewnością wprowadzi Panią Domu w dobry nastrój i doda energii, a Pana Domu dodatkowo zaskoczy fakt, jak bardzo wybór paneli podłogowych do mieszkania może wpłynąć na odczuwanie przestrzeni.

To jednak nie wszystko! Podłoga w odcieniach bieli może pojawić się też oczywiście w innych i to znacznie większych pomieszczeniach! Jej niezaprzeczalna zaleta, opisana we wcześniejszych częściach tej podstrony, tym bardziej pogłębi efekt znaczącej przestrzeni w już dużym salonie. I tak, w takim klasycznym, największym i reprezentacyjnym pokoju, pozwoli na chwilę zapomnienia i da poczucie prawdziwej wolności. Będziecie mogli się poczuć jak w bajce – w przestronnej, dworskiej sali balowej. Jeżeli to jest efekt, który chcecie uzyskać we własnym salonie czy jadalni, to koniecznie sprawdźcie białe panele podłogowe w ramach produktów MY FLOOR, których pełną listę znajdziecie powyżej.

Oczywiście, białe panele podłogowe – tak jak wszystkie podłogi w mieszkaniu – potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Odpowiednio zadbane – posłużą wiele lat. Tym bardziej warto poświęcić im dłuższą chwilę, bo nic nie doda wnętrzu większej harmonii i stylu niż biała, klasyczna podłoga. Zachęcamy do wyboru sprawdzonej opcji, bo białe panele laminowane będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla nowoczesnego mieszkania.
Więcej o tym, dlaczego warto wybrać białe panele do swojego domu, możecie przeczytać w naszym Poradniku Designu tutaj.