Chalet - MY FLOOR Polska

KOLEKCJA CHALET

Jeśli kochasz rustykalną górską atmosferę, relaks przy kominku i lubisz być otoczony najwyższej jakości naturalnymi materiałami takimi jak drewno i skóra, lubisz czuć chłód lnianej pościeli lub cieszyć się przytulnością, kolekcja Chalet wkrótce może znaleźć miejsce w Twoim sercu. Dzięki solidnemu wyglądowi naturalnego drewna i wystarczającej wytrzymałości do montażu wewnątrz pomieszczeń – nie rysuje się bez względu na przeciwności.

PODŁOGI LAMINOWANE

Nie zależnie czy jest to chłodny zimowy dzień, czy środek lata nasza kolekcja MY-FLOOR Chalet żyje i oddycha górską atmosferą. Wytłoczony wzór słojów nie jest niewolnikiem najnowszych trendów czy pogoni za duchem czasu, ponieważ prawdziwa klasa nigdy nie wychodzi z mody. Ta podłoga nie uznaje kompromisu w sprawie jakości i wyglądu. Solidne panele wytrzymują towarzystwo zwierząt (nawet bernardynów), zabawy dzieci, czy imprezę ze znajomymi. Odwzorowanie drewna jest zaskakująco realistyczne, a jakość jest rozstrzygająca. Nasza kolekcja Chalet gwarantuje dobry wygląd, który będzie trwał.

PALETA KOLORÓW PODŁÓG

Kasztan

Kolekcja MY-FLOOR Chalet oferuje trzy różne wzory drewna kasztanów, z których wszystkie mają jedną wspólną cechę – ciepło. Odcienie są idealnym rozwiązaniem dla każdego pomieszczenia o naturalnym klimacie, ale ich niepowtarzalny ten przenosi się również bez trudu do apartamentów miejskich. Wzory kasztanów kolekcji Chalet są idealne do rozpalenia domowego ogniska. Twoja podłoga będzie wyglądać olśniewająco, a ponadto posiada ponadczasowe piękno.

Dąb

Kolekcja Chalet oferuje trzy wzory dębu. Wszystkie one łączą wygląd prawdziwego drewna dębowego z niepowtarzalnie wysokim standardem użytkowania. Dąb Vermont jawi się jako ponadczasowe drewno dające odczucie cudownej przytulności. Nasze dwa białe odcienie kolekcji Chalet mają bardziej nowoczesny styl. Są proste, nowoczesne i chłodne. Z odcieniami takimi jak Dąb Prestige lub Dąb Vermont w kolorze białym, można skupić się na tym, co się liczy.

Jesion Elegant

Jak sama nazwa wskazuje, Jesion Elegant z kolekcji Chalet jest przede wszystkim elegancki. Ponadczasowy, jasny design dopasowuje się do Twojego unikalnego wnętrza przez wycofanie się w tło, wydaje się on wtedy jeszcze bardziej bezbarwny. Ten wzór jest inny niż pozostałe, jest nowoczesny, a jednocześnie ma wygląd naturalnego drewna.

Karaibski Mahoń

Jak sama nazwa wskazuje Karaibski Mahoń stanowi górną półkę kolekcji Chalet. Karaibski Mahoń ma wygląd najlepszego drewna, a jednocześnie jest bardzo wytrzymały i bez wysiłku łączy dobry wygląd z przytulną atmosferą.