Residence - MY FLOOR Polska

KOLEKCJA RESIDENCE

Jesteś perfekcjonistą? Jeśli tak to ta kolekcja będzie dla Ciebie. Residence łączy miejską elegancję i nonszalancki klimat. Wyjątkowo długie panele i autentyczny wygląd szlachetnego drewna naturalnego są szczególnie atrakcyjne. To znakomite, wysokiej jakości wykończenie podłóg wytrzymuje nawet brutalne traktowanie. Cytując Oscara Wildea: »Mam najprostsze gusta. Zawsze jestem zadowolony z rzeczy najlepszych «

PODŁOGI LAMINOWANE

Nowoczesne krzesło zaprojektowane przez artystę czy babciny fotel bujany będzie tak samo dobrze pasować w domu wyłożonym laminatem strukturalnym. Możesz dostosować swój wymarzony dom, tak by spełnić wszystkie swoje oczekiwania. Impreza z przyjaciółmi, czy szaleństwa dzieci, konstrukcja naszych paneli jak i wytłoczony wzór będzie w stanie oprzeć się wszystkiemu. Ta piękna podłoga daje pewną podstawę z oszałamiającym wyglądem prawdziwego drewna. Czy chcesz dużą sofę dla rodziny, fotel do czytania lub do pracy, w stylu chłodnym lub art nouveau. Możesz połączyć nowoczesny design z wyglądem drewna które naprawdę przyciąga wzrok.

Możesz odtworzyć w swoim mieszkaniu dowolny styl. Wnętrza pełne designerskiego przepychu, lub zaciszne miejsce by cieszyć się literaturą w fotelu przy kominku. Nie zależenie od tego czy chcesz nowoczesności czy klasyki, wyrazistych kolorów lub gustownych odcieni szarości, Twoja inspiracja nie będzie miała ograniczeń.

Cytując Oscara Wilde’a: »Mam najprostsze gusta. Zawsze jestem zadowolony z rzeczy najlepszych «

PALETA KOLORÓW PODŁÓG

Szare podłogi

Szare podłogi mają atrakcyjny klasyczny wygląd. Kolor ten jest ponadczasowy i szare panele podłogowe sprawią, że wygląd ​​każdego pokoju natychmiast nabierze smaku. Jego kojący ton bazowy będzie pasował nawet do odważniejszych jaskrawych kolorów, a także czarno-białych mebli. Praktyczną korzyścią jest to, że kolor szary bez trudu ukryje oznaki ewentualnego zużycia.

Laminat drewnopodobny

Drewno jest surowcem znanym ludzkości od zawsze. Od zarania dziejów drewno nas chroni i służy nam. Wygląd drewna sugeruje surowiec odnawialny, ład pomiędzy człowiekiem a naturą. Lamiat w kolorze drewna jest naszym szczytowym. Możemy skorzystać z wielu struktur słojów by imitować każdy rodzaj drewna – bez jednej drzazgi. Nie pozwól, by cokolwiek stanęło Ci na drodze – wygląd drewna jest na miejscu zarówno dla salonów, pokoi dziennych jak i pokoi dziecięcych.