Villa - MY FLOOR Polska

KOLEKCJA VILLA

Jeśli ponadczasowa elegancja z odrobiną luksusu jest w Twoim stylu, chcesz zachować klasyczny wygląd i jakość bez żadnych kompromisów, powinieneś przyjrzeć się kolekcji Villa. Dzięki eleganckiemu wyglądowi prawdziwego drewna i bezkompromisowej jakości, ta podłoga jest jedną z gwiazd naszego asortymentu. Jest idealna bez względu na to, czy chcesz cieszyć się nimi na wyłączność lub szukasz wszechstronnego i stylowego wykończenia do pomieszczeń dla Twojego biznesu.

Nasz Dekor Roku
Ciemny, elegancki i tajemniczy wzór drewna, które pływało po morzach i oceanach. Dąb portowy jest naszym wzorem roku. Jego niezwykle piękne ubarwienie i doskonały efekt prawdziwego drewna nada pomieszczeniom szlachetność starożytnego dworku. Dąb portowy jest dostępny tylko w kolekcji Villa.

PODŁOGI LAMINOWANE

Może wolisz bardziej wyrafinowany styl?

Ciemny, elegancki z enigmatyczną patyną żaglowca, który pływał po morzach To Dąb portowy – nasz wzór roku. . Jego niezwykłe i piękne ubarwienie i doskonałe odwzorowanie prawdziwego drewna nada Państwa pomieszczeniom szlachetność starożytnego dworku. Dąb portowy jest dostępny tylko w kolekcji Villa. Stare meble dadzą waszym pomieszczeniom coś ekstra, a piękne czarno-białe lampy dodają sznytu, i utworzą atmosferę przytulności.

A może jesteś fanem stylu środziemnomorskiego? Gliniane dzbany w kolorach ziemi i kolorowe kwiaty przypominają o ciepłych, letnich dniach, włoskich lodach i fantastycznym espresso. Jakichkolwiek mebli byś nie wybrał, nasze teakowe lub dębowe panele z tłoczonym wzorem słojów przez swój wygląd prawdziwego drewna sprawią że całość zawsze będzie przekonująca.

PALETA KOLORÓW PODŁÓG

Podłoga Dębowa

Przez stulecia, dąb był synonimem wytrzymałości i trwałości. Stosowany jest do budowy domów, podłóg i tworzenia rzemieślniczych mebli. Dąb jest piękny i silny; jego liście tańczą na wietrze, a jego korzenie mogą wytrzymać prawie każdą burzę. Podłogi w stylu Dębu mają wszystkie te właściwości i wygląd silnego drzewa. Podłoga dębowa w kolorze szarym ma fakturę i wygląd szlachetnego drzewa, podczas gdy dąb portowy dzięki strukturze laminatu ma bardziej surowy charakter. Którykolwiek kolor wybrać, dąb zawsze będzie wyglądał dobrze.

Podłoga Teakowa

Drzewa teakowe rosną w południowej i południowo-wschodniej Azji, a odwiedzający te rejony od dawna podziwiali wiele domów wybudowanych tam prawie całkowicie z tego drewna charakteryzujące się oszałamiającym surowym pięknem. Egzotyczny i niezwykły wygląd teaku wkrótce zdobył fanów na całym świecie. Dlatego też jest to jedno z najważniejszych w Azji drewien eksportowych. Laminat ze strukturą teku ma tak przekonujący wygląd, że trudno odróżnić go od oryginału.