Panele podłogowe, podłogi laminowane Katowice

Jesteście szczęśliwymi posiadaczami własnego M4 na Boguciach? A może uciekacie z centrum i właśnie kupiliście deweloperskie mieszkanie w Piotrowicach i jesteście na etapie jego wykańczania? Postawiliście własny dom pod Chorzowem, Rudą lub w Mikołowie? Przy aranżacji wnętrza nie zapomnijcie, że jeden z najważniejszych elementów, z którym codziennie będziecie mieli styczność, znajduje się tuż pod Waszymi stopami – podłoga! Dzięki panelom MY FLOOR, Wasz piękny zakątek stanie się nie tylko bardziej urokliwy, ale także praktyczny.

Do wyboru oddajemy Wam naszą bogatą ofertę, która zawiera 5 kolekcji od kilku aż po kilkanaście dekorów, które odwzorowują drewno – zarówno, jeżeli chodzi o jego odcienie – jak i strukturę. Takie panele sprawdzą się do każdego śląskiego wnętrza – od paneli idealnych do przestronnego apartamentu w Mysłowicach, przez katowicki familok, czy kamienicę w centrum Bytomia.

Co więcej, panele podłogowe w Metropolii nie będą już dłużej trudne do zdobycia. W zakładce “Znajdź Salon” znajdziecie wszystkie sklepy oferujące podłogi MY FLOOR – zarówno w: Katowicach, jak i Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach czy Tychach. Jeżeli to Wasze rejony, to trafiliście idealnie!

   Dodatkowo, poza szeroką gamą dekorów, warto też wspomnieć o pozostałych zaletach paneli podłogowych MY FLOOR. Przede wszystkim, są one:

   • odporne na plamy – zgodnie z przyjętą normą (obecnie EN 438-2,15) podlegają one pod 5. stopień ścieralności, co oznacza, że w trakcie badania nie zanotowano widocznych zmian na powierzchni;
   • odporne na ścieranie – charakteryzują się klasą ścieralności AC5, czyli najwyższą z dostępnych na rynku;
   • odporne na wysokie natężenie ruchu – nadają się zarówno do układania na powierzchniach w domu, jak i pomieszczeniach publicznego dostępu, o czym świadczy ich klasa użyteczności: 32 i 33;
   • trudnopalne – czyli po prostu odporne na ogień oraz zaprószenie od niedopałka papierosa. Wszystkie technikalia możecie sprawdzić w specyfikacji technicznej;
   • odporne na światło – nie musicie martwić się, że po kilku latach nasłoneczniony fragment podłogi się odbarwi, ponieważ spełniają rygorystyczne normy badawcze (obecnie EN ISO 105-B02 oraz EN 20 105-A02).

   Poza wymienionymi wyżej technicznymi aspektami, panele podłogowe MY FLOOR (które łatwo dostaniecie na całym Górnym Śląsku), sprawdzą się dużo lepiej niż parkiet, dzięki prostemu i szybkiemu montażowi. Możecie go przeprowadzić samodzielnie (albo ze szwagrem 😉 bez użycia specjalistycznych narzędzi czy klejów oraz lakierów.

   Panele podłogowe MY FLOOR nie tylko dodadzą Waszym pomieszczeniom ciepła, którego nie zagwarantują kafelki, ale także pozwolą Wam na co dzień czuć się bardziej związanym z naturą, ze względu na specyfikę materiału z którego zostały wykonane.