Panele podłogowe, podłogi laminowane Kraków

Mieszkacie w Krakowie, tej lepszej stolicy Polski 😉 i szukasz idealnego wykończenia swojego wnętrza? Co więcej, jesteś na etapie wyboru podłogi i nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Wszyscy wiemy, że opcji jest wiele – m.in. parkiet, kafelki i panele podłogowe. MY FLOOR przychodzi z pomocą – w zakładce Znajdź Salon oferuje wyszukiwarkę partnerskich sklepów, w których można znaleźć najlepszej jakości panele laminowane. Łagiewniki, Prokocim i Górka Narodowa – wstępnie tam znajdują się salony, do których warto się udać. Pochodzisz z Chrzanowa lub z Brzeska pod Krakowem? To się idealnie składa – tam również znajdziecie nasze produkty.

Dlaczego warto wybrać panele do wykończenia podłogi w pomieszczeniu? Oczywiście, wszystko zależy od charakteru danego pokoju. Jeżeli jednak to salon, kuchnia, czy sypialnia spędzają Wam sen z powiek, to śmiało możecie zastanawiać się już nad odcieniem dekoru (czyli dekoracyjnej warstwy laminatu).

      W salonie, kuchni i sypialni z reguły chcemy mieć ciepło i przytulnie. Panele podłogowe odpowiadają na tę potrzebę, idealnie odwzorowując naturalne drewno, zachowując wysoką jakość oraz – w przeciwieństwie do kafelków – dając efekt cieplny pod stopami. Przy tym panele MY FLOOR cechują się wysoką odpornością na nacisk, ścieranie i plamy oraz znaczne natężenie ruchu. Potwierdza to specyfikacja techniczna, którą można znaleźć na naszej stronie. Co więcej, najwyższe na rynku klasy: ścieralności AC5 oraz użyteczności 33 jeszcze bardziej podkreślają fakt, że nasze panele podłogowe nadają się nie tylko do budynku mieszkalnego, ale również usługowego, w tym np. do sklepu czy gabinetu lekarskiego.

      Czy już przekonaliśmy do jedynego słusznego wyboru? 🙂 Jeżeli tak, to teraz można przejść do wyboru odcienia. Wszyscy wiemy, że kolor podłogi bardzo wpływa na ostateczny wygląd pomieszczenia. Na to też mamy radę i chętnie podzielimy się wiedzą dot. różnic między odcieniami dekorów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym Poradniku Designu. Dodatkowo, w wyborze dekoru może pomóc też darmowy dekorator wnętrz, który zawiera galerię z wizualizacjami oraz możliwość wirtualnego przetestowania każdego odcienia z naszej oferty.

      Materiał wybrany, odcień wybrany, ale teraz zastanawiacie się nad tym, skąd wziąć dobrego fachowca? Otóż, montaż paneli podłogowych jest prosty, szybki i przyjemny – nie potrzeba do tego specjalistycznych klejów, czy narzędzi. Oznacza to, że można go wykonać na własną rękę. Z małą pomocą poradnika montażu na pewno się uda!