Panele podłogowe, podłogi laminowane Rzeszów

 

Poszukujecie nowej podłogi do mieszkania w Rzeszowie. Wprowadzacie się do szybko rozwijającego się miasta, więc w pierwszej kolejności wpisujecie w wyszukiwarkę internetową “Panele podłogowe Rzeszów” lub “Podłogi Rzeszów” i znajdujecie wiele sklepów, oferujących swoje produkty… Ale co wybrać?! Co powiecie na wybór spośród tylko tych sprawdzonych i najlepszych? 🙂

Na stronie MY FLOOR wejdźcie w zakładkę “Znajdź Salon” i wpiszcie Rzeszów, zaznaczając jednocześnie dopuszczalną odległość od Waszego miejsca zamieszkania. Na mapie zobaczycie wszystkie sprawdzone punkty handlowe, prowadzone przez naszych partnerów. Znajdziecie tam wysokiej jakości panele podłogowe o najwyższej klasie użyteczności i ścieralności. Rzeszowskie Staromieście oraz Nowe Miasto – tam możecie znaleźć salony z naszymi designerskimi panelami podłogowymi. Jeśli jednak bliżej Wam do Dębicy, Jasła, Krosna czy Jarosławia to tam również możecie obejrzeć, zamówić i odebrać panele MY FLOOR.

      Nasze panele łączą w sobie nie tylko szeroką gamę odcieni i struktur laminatu oraz piękne wzory dekorów, ale też długoletnią gwarancję i wysoką jakość. Można ją zarówno poczuć, jak i sprawdzić w specyfikacji technicznej. Potwierdza ona wysoki standard naszych podłóg oraz najwyższe klasy ścieralności i użyteczności spośród dostępnych na rynku.

      Zastanawiacie się pewnie, czym tak naprawdę jest cała ta “klasa ścieralności” i “klasa użyteczności” w przypadku paneli podłogowych. Bez wahania wyjaśniamy! Pierwsza świadczy o odporności paneli na ścieranie, co jest sprawdzane za pomocą Testu Tabera. Podczas badania próbka panelu jest narażana na celowe tarcie ściernym papierem. Klasę ścieralności wyznacza liczba pełnych obrotów, które zostały wykonane, do momentu pojawienia się pierwszej widocznej zmiany na laminacie. Najwyższą klasą na polskim rynku jest AC5 – i taką właśnie mają panele MY FLOOR. Z kolei klasa użyteczności determinuje miejsce przeznaczenia paneli pod kątem natężenia ruchu. Panele podłogowe o klasie 33 może być wykorzystany zarówno w budynku mieszkalnym, jak i w powierzchni usługowej o wysokim natężeniu ruchu. Takie podłogi sprawdzą się więc idealnie do sklepu, gabinetu lekarskiego czy innego miejsca, w którym pojawia się wielu klientów.

      Jeżeli poszukujecie podłogi, która będzie służyć Wam przez długie lata, a jednocześnie wprowadzi przyjemny, naturalny i sielski klimat do Waszych pomieszczeń, koniecznie sprawdźcie bogatą ofertę naszych paneli podłogowych. Odwzorowujące drewno podłogi to lepsze i bardziej komfortowe rozwiązanie do zastosowania we wnętrzach niż chłodne płytki czy kafelki. Te ostatnie… lepiej, żeby pozostały na balkonie czy tarasie, wystawione na deszcz i mróz 😉