Panele podłogowe, podłogi laminowane Szczecin

Szukasz idealnego wykończenia do swojego mieszkania w Szczecinie? Turzyn, Żelechowa, okolice Mierzyna czy Stargardu – wszędzie tam znajdziesz salony naszych Partnerów, które ułatwią Ci wybór (patrz zakładka Znajdź Salon).

Mamy nadzieję, że już wiesz, że prawie wszystkie pomieszczenia w Twoim domu mogą być doskonale wykończone dzięki panelom podłogowym. Produkty te nadadzą się idealnie do sypialni, salonu czy kuchni, nawet jeżeli cechują się wysokim natężeniem ruchu.

Panele laminowane doskonale odwzorowują naturalne drewno, dzięki czemu – w przeciwieństwie do kafelków – gwarantują dodatkowe ciepłe wrażenie w kontakcie ze stopami oraz dodają naturalny urok pomieszczeniu. W ofercie MY FLOOR można znaleźć po kilkanaście dekorów (dekoracyjna warstwa laminatu) w każdej z 5 kolekcji: Lodge, Cottage, Chalet, Villa czy Residence – i wcale nie trzeba się sugerować nazwą przeznaczenia paneli. Kolekcja Cottage będzie się również pięknie prezentować w willi czy rezydencji, a panele z kolekcji Residence znajdą swoje miejsce także w dużym domu na przedmieściach Szczecina.

      Na naszej stronie można znaleźć darmowy dekorator wnętrz, który powinien pomóc przy tym dość trudnym wyborze odpowiedniego odcienia i wzoru do własnego domu. Znajduje się tam galeria z przygotowanymi wizualizacjami, gdzie przy każdym zdjęciu można zmienić wzór podłogi na któryś z dekorów MY FLOOR.

      Dlaczego uważamy, że panele podłogowe są lepsze od kafelków i parkietu? Na pewno cechują się łatwym i szybkim montażem. Nie potrzeba do tego fachowców ani żadnych specjalistycznych narzędzi – panele można układać samemu, co na pewno wiąże się z ogromną satysfakcją wykonania czegoś na własną rękę. Przyda się tutaj na pewno instrukcja i nieco wiedzy, a tą chętnie dzielimy się w naszym poradniku montażu.

      Poza tym, zawsze warto sprawdzić specyfikację techniczną danego produktu. Panele MY FLOOR cechują się najwyższymi na rynku klasami ścieralności (AC5) oraz użyteczności (33). Oznacza to, że ich wysoka jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół gwarantuje wysoką odporność na ścieranie (sprawdzoną za pomocą testu Tabera, gdzie obraca się próbkę panelu i papier ścierny oraz liczy obroty do uzyskania pierwszego widocznego zarysowania) oraz możliwość położenia ich nie tylko w budynku mieszkalnym (2-), ale też usługowym (3-) – o znacznym natężeniu ruchu (33). Do tego, panele laminowane MY FLOOR są odporne na światło, plamy, nacisk czy zaprószenie ognia od niedopałka papierosa. W przypadku mieszkań mają nawet 30-letnią gwarancję! Szczecinianie – czy potrzeba Wam jeszcze jakiegoś argumentu, który przekonałby Was do paneli?