Panele podłogowe, podłogi laminowane Trójmiasto

Kupiliście mieszkanie w Trójmieście w stanie deweloperskim i jesteście obecnie na etapie jego wykańczania? A może zbudowaliście dom w Wejherowie, Rumii, Kartuzach, Kościerzynie lub Tczewie? To się idealnie składa! Właśnie w tych miejscach możecie znaleźć wysokiej jakości panele podłogowe MY FLOOR, aby Wasz piękny zakątek stał się jeszcze bardziej urokliwy.

Pomoże Wam w tym na pewno nasza bogata oferta, która zawiera 5 kolekcji od kilku po kilkanaście dekorów (wierzchnia, dekoracyjna warstwa laminatu na panelach podłogowych), które odwzorowują drewno – zarówno, jeżeli chodzi o jego odcienie, jak i strukturę. Sprawdzą się do każdego domu w Trójmieście – od paneli idealnych do loftu w Sopocie, przez zabytkową kamienicę w Gdańsku czy marynistycznym nowym domu na obrzeżach Gdyni.

Co więcej, panele podłogowe w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie nie będą już dłużej problematyczne do kupienia. W zakładce “Znajdź Salon” znajdziecie wszystkie sklepy oferujące podłogi MY FLOOR – zarówno w dzielnicy, takiej jak Gdańsk Śródmieście, jak i Gdańsk Strzyża, Siedlce czy Ujeścisko oraz pozostałych częściach Trójmiasta. Jeżeli to Wasze rejony, to idealnie trafiliście.

   Dodatkowo, poza szeroką gamą dekorów paneli podłogowych, warto wspomnieć ich pozostałych zaletach. Przede wszystkim, panele podłogowe są:

   • odporne na ścieranie – panele podłogowe MY FLOOR cechuje klasa ścieralności AC5, czyli najwyższa z dostępnych na rynku;
   • odporne na wysokie natężenie ruchu – panele podłogowe nadają się zarówno do układania na powierzchniach przeznaczonych do użytku domowego, jak i publicznego, o czym świadczy klasa użyteczności 32 i 33;
   • odporne na plamy – zgodnie z przyjętą normą badawczą (obecnie EN 438-2, 15) podlegają pod 5. stopień, czyli w trakcie badania nie odnotowano widocznych zmian na powierzchni;
   • odporne na światło – podobnie jak wyżej, spełniają przyjęte normy badawcze (obecnie EN ISO 105-B02, EN 20 105-A02);
   • trudnopalne – znacząco odporne na ogień czy zaprószenie od niedopałka papierosa. Więcej o powyższych technikaliach możecie sprawdzić w specyfikacji technicznej.

   Poza technicznymi aspektami, panele podłogowe MY FLOOR do kupienia w kilkunastu punktach w Trojmieście, sprawdzą się dużo lepiej niż parkiet, chociażby dzięki prostemu i szybkiemu montażowi. Proces ten można przeprowadzić samodzielnie bez użycia specjalistycznych narzędzi czy klejów i lakierów.

   Z kolei poza ich niewątpliwym urokiem, dodadzą też pomieszczeniu ciepła, którego na pewno nie będą w stanie zagwarantować kafelki. Trójmiasto stoi panelami podłogowymi – są łatwe w pielęgnacji, a o ich cenę można zapytać w każdym z punktów w Gdańsku, Gdyni czy okolicznych miejscowościach.