Panele podłogowe, podłogi laminowane Wrocław

Stoicie przed wyborem nowej podłogi do mieszkania. Jesteście z Wrocławia, więc w pierwszej kolejności wpisujecie w wyszukiwarkę Internetową “Panele podłogowe Wrocław” lub “Podłogi Wrocław”. Znajdziecie kilka punktów w tym wielkim pięknym mieście, które doprowadzą Was do różnych salonów podłogowych. A co byście powiedzieli na kilkanaście sprawdzonych i najlepszych? 🙂

W zakładce “Znajdź Salon” na stronie MY FLOOR wpisując Wrocław i oznaczając preferowaną przez Was odległość od Waszego miejsca zamieszkania, zobaczycie na mapie wszystkie sprawdzone punkty naszych partnerów, w których znajdziecie wysokiej jakości podłogi o najwyższej klasie użyteczności i klasie ścieralności. Stare Miasto we Wrocławiu, Galeria Dominikańska i jej okolice, Grabiszyn, ul. Karmelkowa, Psiepole czy Maśliczyn – wszędzie tam możecie znaleźć salony z designerskimi panelami podłogowymi.

      Panele podłogowe MY FLOOR łączą w sobie nie tylko piękne wzory oraz szeroką gamę odcieni i struktur laminatu do wyboru, ale też długoletnią gwarancję i wysoką jakość, którą można zarówno poczuć, jak i sprawdzić w specyfikacji technicznej, która potwierdza wysoki standard paneli oraz najwyższe klasy ścieralności i użyteczności dostępne na rynku.

      Zapytacie, czym jest “klasa ścieralności” lub “klasa użyteczności” w przypadku paneli podłogowych. A my od razu wyjaśniamy! Ta pierwsza świadczy o odporności paneli na ścieranie, sprawdzane za pomocą Testu Tabera, podczas którego próbka panelu jest narażana na celowe tarcie ściernym papierem. Liczba pełnych obrotów, które zostały wykonane, do momentu widocznej zmiany na laminacie, wyznacza klasę ścieralności. Najwyższą na wrocławskim rynku jest AC5 – i taką mają właśnie panele MY FLOOR. Więcej przeczytacie o tym w naszej specyfikacji technicznej i poradniku designu oraz poradniku montażu. Klasa użyteczności mówi z kolei o miejscu przeznaczenia paneli pod kątem natężenia ruchu. Klasa 33 jest przeznaczona zarówno do budynku mieszkalnego, jak i dla powierzchni usługowej o wysokim natężeniu ruchu, zatem będą to panele idealne do sklepu, gabinetu lekarskiego czy innego miejsca użyteczności publicznej.

      Skupiając się z kolei na bogatej ofercie wzorów podłóg: ile razy nie mogliście się zdecydować, jaki dekor (dekoracyjny wzór laminatu) wybrać? W ramach propozycji MY FLOOR znajdziecie darmowy dekorator wnętrz, który ułatwi Wam wybór. Wystarczy kliknąć w galerię, wybrać pomieszczenie, które nas interesuje, jak: kuchnia, salon czy korytarz, a następnie zaznaczyć interesujący lub najbardziej podobny do naszego pokój. Później już tylko można przetestować wszystkie dekory, w tonach jasnych, średnich i ciemnych na wybranej fotografii. Nasze Floor Studio pozwala zwizualizować, jak będzie nasza wyglądać podłoga, jeżeli zdecydujecie się na konkretny wzór. /