Lodge - MY FLOOR Polska

KOLEKCJA LODGE

Jeśli lubisz czuć morską bryzę na twarzy i chcesz prostego wyglądu, kolekcja Lodge wniesie powiew świeżego powietrza prosto do Twojego domu. Jeśli natomiast cenisz sobie styl klasyczny, także znajdziesz coś dla siebie – nasz asortyment wzorów z wyglądem prawdziwego drewna może spełnić każde Twoje marzenie.

PODŁOGI LAMINOWANE

Jeśli lubisz czuć morską bryzę na twarzy i chcesz prostego wyglądu, kolekcja Lodge wniesie powiew świeżego powietrza prosto do Twojego domu. Jeśli natomiast cenisz sobie styl klasyczny, także znajdziesz coś dla siebie – nasz asortyment wzorów z wyglądem prawdziwego drewna może spełnić każde Twoje marzenie.

Jeśli chłodny i zrównoważony styl jest bardziej w Twoim guście, na pewno znajdziesz w naszej ofercie odpowiednie odcienie dla siebie. Jeden rzut oka na naszą gamę kolorystyczną Cię zachwyci – podłoga laminowana z kolekcji Lodge może emanować stylem i pewnością siebie tak jak jej właściciel.

Z podłogami kolekcji Lodge można mieć wszystko. Można cieszyć się podłogą najwyższej jakości, która wnosi atmosferę dobrego samopoczucia do Twojego domu. Podłogi laminowane MY-FLOOR serii Lodge są niezwykle wytrzymałe. Nie bez powodu udzielamy na nie 30-letniej gwarancji na użytek prywatny. Łączymy najlepsze materiały z najwyższą jakością wykonania. Podłogi z kolekcji Lodge są zawsze dobrym wyborem, nawet jeśli nasza gama wzorów sprawia, że trudno jest wybrać tylko jeden styl.

PALETA KOLORÓW PODŁÓG

Jasna naturalna podłoga

Szukasz klasycznej podłogi, która łączy bezpieczeństwo i ciepło? Jeśli tak to jasne podłogi z kolekcji Lodge są właśnie dla Ciebie, wprowadzą one dobre samopoczucie do Twojego domu. Bez względu na to, czy mieszkasz nad morzem, na wsi czy w sercu miasta, nasze naturalne jasne panele dopasują się do Twojego gustu, a nie na odwrót. Nasza rada – jasne podłogi MY FLOOR Lodge sprawią że nawet małe pomieszczenia wydają się większe i przestronniejsze.

Podłoga w odcieniach bieli i szarości

Białe lub szare laminaty idealnie nadają się do małych i wąskich pokoi, które dzięki nim wydają się większe. Nowoczesne odcienie kolorów tworzą doskonałą atmosferę eleganckiego niedopowiedzenia. Białe i szare panele z kolekcji Lodge łączą pozornie przeciwstawne cechy. Panele w tych odcieniach są niezbędne dla nowoczesnego i wyrafinowanego stylu życia. Nasza szeroka gama odcieni białych i szarych produktów współgra z efektami strukturalnymi i słojami by dopasować się do indywidualnych gustów we właściwej cenie. Biały lub szare laminaty jest również idealnie nadają się do małych i wąskich pokoi, które dzięki nim wydają się większe.

Ciemno-czerwone laminaty

Dla klasycznego i eleganckiego efektu, warto wypróbować podłogi w ciemnych lub w stonowanych odcieniach czerwonego z kolekcji Lodge. Najwyższa jakość wykończenia, gustowne i ponadczasowe piękno – ciemne i czerwone podłogi z kolekcji Lodge będą odpowiadały miłośnikom klasycznego szyku. Sprawi to, że każde pomieszczenie będzie zachęcało odczuciem komfortu, tworząc miłą i przytulną atmosferę z odrobiną elegancji.

Podłogi w stonowanych odcieniach

Ciepłe, ale nie na pokaz, lekkie, ale nie chłodne – w stonowanych odcieniach z kolekcji Lodge dostaniesz idealną równowagę. Przyjemne, acz niepozorne. Przyjazne, ale nie pretensjonalne. Kolekcja Lodge łączy w sobie ponadczasową elegancję i nowoczesny styl życia. Będą odpowiadać każdemu, kto szuka balansu by nadać nieostentacyjnego szyku każdemu wnętrzu.